WOOCOMMERCE

RECENT PRODUCTS

Display recent products using WPBakery Page Builder

İphone 5

5,800.00 5,300.00

Tetesept Gelenk 1200 Plus 30 Tablet (Besin Desteği)

95.00 80.00
Glukozamin sülfat, C vitamini, D3 vitamini, E vitamini, bakır ve çinko içeren besin takviyesi. Paket başına 30 Tablet 800 IU Vitamin D3 + C, Vitamin C, kıkırdak oluşumunu ve kemik fonksiyonunu destekler, 1200 mg GLUCOSAMINE sülfat besin takviyesi Sağlıklı, işleyen eklemler ve kemikler, sağlam bir kas-iskelet sistemi için önemli bir ön koşuldur. Eklem kıkırdağına, kemiklere, kaslara ve bağ dokusuna yeterli besin temini, kas-iskelet sistemi sağlığı için önemlidir. Tetesept eklem 1200 intens plus, yüksek doz D3 vitamini ve C vitamini ile diğer seçilmiş mikro besinlerle desteklenen 1200 mg glukozamin sülfat içerir. C vitamini, kıkırdak işlevi için önemli olan kolajen oluşumunu destekler. D3 vitamini kemiklerin ve kasların korunmasına yardımcı olur. Bakır, bağ dokusunun korunmasına katkıda bulunur. Bağ dokusunun vücutta önemli bir destekleyici işlevi vardır. Hücreleri oksidatif hasardan korumak için C, E ve Zinchelp vitamini. Serbest radikaller z olabilir. B. eklemler üzerindeki artan gerilimde ortaya çıkar. C, E vitaminleri ve çinko gibi hücre koruyucu besinler bu nedenle vücut sağlığı için büyük önem taşır. Sağlıklı kemikler ve kıkırdak için yüksek doz D3 ve C vitamini içerir. Kıkırdak oluşumunu ve kolajen oluşumunu destekler Normal bağ dokusu oluşumuna katkıda bulunur Glutensiz ve laktoz içermez MADE IN GERMANY

Tetesept Gelenk 1400 Plus 40 Tablet Glucosamine ve Yüksek Doz Vitamin D3 ve Vitamin C ile Sağlıklı Kemikler ve Kıkırdak (Besin Desteği)

95.00 85.00

Tetesept Glucosamine 1400

  • Kemikleri, eklem kıkırdağını, kasları ve bağ dokusunu içeren sağlıklı kas-iskelet sistemi için yeterli besin kaynağı önemlidir - bu tetesept glukozamin 1400'ü destekleyebilir.
  • Hyaluronik asit ve kondroitin ile takviye edilmiş 1400 mg glukozamin sülfat KCl ve yüksek doz D3 vitamini içerir. Çok kompleksli formül ayrıca kıkırdak, kemik ve bağ dokusunun bakımı için diğer önemli mikro besinleri de içerir.
  • Bakır sayesinde tabletler normal bağ dokusu oluşumuna katkıda bulunur ve normal kemikleri korumak için yüksek doz D3 vitamini ile sağlam bir kas-iskelet sistemini destekler.
  • Önerilen kullanım: Yetişkinler günde 2 x 1 tablet bol sıvı ile tüketirler. Önerilen doz aşılmamalıdır. Glüten ve laktoz içermez.
  • Kutu içeriği: 1 x 40 tablet glukozamin 1400 tetesept / kıkırdak, kemikler, bağ dokusu ve kaslar için besinler - glukozamin sülfat KCl, hyaluronik asit, kondroitin, yüksek doz C vitamini ve D3, K vitamini, çinko ve bakır içerir.